Säätiöt

Helsingin Seniorisäätiö

Varsinainen jäsen

Majala Riitta
riitta.majala.rm@gmail.com

Henkilökohtainen varajäsen

Lehto Veijo

veijo.j.lehto@gmail.com


Helsingin seudun kesäyliopiston säätiö

Varsinainen jäsen

Pihonen-Randla Marjut
marjut.pihonen-randla@pam.fi

Henkilökohtainen varajäsen

Ohmero Timo
ohmero.timo@gmail.com


Helsingin teatterisäätiön hallitus

Varsinainen jäsen

Paavolainen Sara

Matkapuhelin: 040 536 2999
sarapaavolainen@gmail.com


Helsinki tapahtumasäätiö

Varsinainen jäsen

Forsström Jyri
jyri.forsstrom@gmail.com

Stadion-säätiö

Varsinainen jäsen

Razmyar Nasima (hallituksen pj)
nasima.razmyar@gmail.com


Suomen kansallisooppera ja -baletti (hallintoneuvosto)

Varsinainen jäsen

Ahde Hilkka
hilkka.ahde@gmail.com

Henkilökohtainen varajäsen

Sarje Kimmo
sarje@muu.fi

UMO-säätiö

Varsinainen jäsen

Finne Tuomas (pj)
tuomas.finne@gmail.com

Vasama Leila
leila.vasama@sdp.fi