Osakeyhtiöt

09:23

Helsingin Asuntohankinta Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Aaltonen Jaana (pj)

Matkapuhelin: 050 336 6286
jaana.aaltonen@proliitto.fi

Helsingin Asumisoikeus Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

 Hytti Antti

Matkapuhelin: 040 779 1387
antti.hytti@ehyt.fi

Helsingin kaupungin asunnot Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Bergholm Jorma

Matkapuhelin: 050 525 2581
jorma.bergholm@paasitorni.fi

Helsingin Leijona Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Välimäki Heta (vpj)

Matkapuhelin: 050 344 9743
hetamisteli@gmail.com

 

Helsingin Satama Oy

Hallituksen jäsen

Torsti Pilvi (vpj)

Matkapuhelin: 040 719 1206
pilvi@pilvitorsti.fi

Vuosaaren Urheilutalo Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Vainikka Mirka

Matkapuhelin:040 522 4378
mirka.vainikka@hotmail.fi

Varajäsen

Kinnunen Jari

Matkapuhelin: 044 522 5436
jari@lasihelmipeli.com

Palmia Oy

Hallituksen jäsen

Aaltonen Valtteri

Matkapuhelin: 044 533 7763
valtteri.aaltonen@eduskunta.fi

Kiinteistö Oy Helsingin Tennispalatsi

Hallitus

Varsinainen jäsen

Dahlman Arto

Matkapuhelin: 040 512 0650
arto.dahlman@gmail.com

Kiinteistö Oy Helsingin Toimitilat

Hallitus

Varsinainen jäsen

Karrikka Taina

Matkapuhelin: 045 633 9994
taina.karrikka@ieco.fi

Kiinteistö Oy Laivalahdentori

Hallitus

Varsinainen jäsen

Andersson Tiina
Matkapuhelin: 050 538 1193
tiina.andersson@kolumbus.fi

Asoy Helsingin Kartanonisäntä, Nattastenpolku, Varustuksentie 1, Vellamonkatu 20

Hallitus

Varsinainen jäsen

Hätinen Juha

Matkapuhelin: 0407750269
juha.hatinen@iki.fi