Piirihallitus 2021

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on HellmanAnita-scaled-1-450x675.jpg

Anita Hellman
Puheenjohtaja
hellman.anita@gmail.com

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Koljonen-Olli-Pekka-1050x675.jpg

Olli-Pekka Koljonen
1. varapuheenjohtaja
ollipekkakoljonen@gmail.com

Otto Köngäs
2. varapuheenjohtaja
otto.kongas@gmail.com

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Auvinen-Petteri.jpg

Auvinen Petteri
jäsen
p. 050 4114347
petteri_auvinen@hotmail.com

Heinilä Jemi
jäsen
jemi.heinila@gmail.com

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Jaatinen-Juha.jpg

Juha Jaatinen
jäsen
juha.o.jaatinen@gmail.com

Kiuru Eero
jäsen
eero.jarmonpoika@hotmail.com

Kivimäki Hanna
jäsen
hannaino@gmail.com

Koskela Antti
jäsen
antti.koskela@sttk.fi

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Oras-Tytti.jpg

Tytti Oras
jäsen
tytti.oras@gmail.com

Taru Reinikainen
jäsen
taru@tarureinikainen.fi

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Vasama-Leila-450x675.jpg

Leila Vasama
jäsen
leila.vasama@eduskunta.fi

Helena Ylisipola
jäsen
helena.ylisipola@gmail.com

Piirihallituksen seuraajajäsenet

Vilhelmiina Eskola
Helsingin demarinuoret
vilhelmiina.eskola@outlook.com

Miia Järvi
puoluehallituksen jäsen
jarvi.miia@gmail.com

Vertti Kiukas
puoluehallituksen jäsen
vertti.kiukas@soste.fi

Raija Rantasalo
Helsingin demarinaiset
raija.rantasalo@gmail.com