Piirihallitus 2022

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on HellmanAnita-scaled-1-450x675.jpg

Anita Hellman
Puheenjohtaja
hellman.anita@gmail.com

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Koljonen-Olli-Pekka-1050x675.jpg

Olli-Pekka Koljonen
1. varapuheenjohtaja
ollipekkakoljonen@gmail.com

Otto Köngäs
2. varapuheenjohtaja
otto.kongas@gmail.com

Jemi Heinilä
jäsen
jemi.heinila@gmail.com

Tiia Häyry
jäsen
tiia.hayry@hotmail.com

Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on Jaatinen-Juha.jpg

Juha Jaatinen
jäsen
juha.o.jaatinen@gmail.com

Eero Kiuru
jäsen
eero.jarmonpoika@hotmail.com

Hanna Kivimäki
jäsen
hannaino@gmail.com

Taru Reinikainen
jäsen
taru@tarureinikainen.fi

Salla Saarinen
jäsen
salla@radicalsoul.fi
Twitter: @salsaari

Henrik Tapala
jäsen
Puhelin 0400 222 005
h.tapala@icloud.com

Ilona Törmikoski
jäsen
ilona.tormikoski@gmail.com

Helena Ylisipola
jäsen
helena.ylisipola@gmail.com


Piirihallituksen seuraajajäsenet

Vertti Kiukas
puoluehallituksen jäsen
vertti.kiukas@soste.fi

Mitro Kutvonen
Helsingin Nuorisopiiri
kutvonenmitro@gmail.com

Leo Raatikainen
Helsingin Nuoret Kotkat
leo.raatikainen@gmail.com