Yhteystiedot

Helsingin teatterisäätiön edustajisto

Edustajiston varsinaiset jäsenet Laaksovirta Simo Matkapuhelin: 0500 105 524simo.laaksovirta@gmail.com Shakir Ayla Matkapuhelin: 040 701 4395ayla.shakir@gmail.comEdustajiston varajäsen Tirronen Kari Matkapuhelin: 0400 930 615kari.tirronen@pp2.inet.fi
Lue lisää

Rintamaveteraaniasiain neuvottelukunta

Varsinaiset jäsenet Leväaho Kauko-Aatos (vpj) Hakaniemenranta 16 A 200530Puhelin: HelsinkiMatkapuhelin: 0400 800 123kauko-aatos.levaaho@welho.com Paunio-Grönholm Seija Maneesikatu 1-3 B 1500170Puhelin: HelsinkiMatkapuhelin: 040 820 0384seija.paunio@dlc.fi  
Lue lisää

Poliisien neuvottelukunta 2013-2016

Varsinainen jäsen Mikkola-Nokso-Koivisto Anne Matkapuhelin: 050 352 6965annemariamikkola@gmail.com Henkilökohtainen varajäsen Utriainen Simo postikonsulttiKajaaninlinnantie 7 F 10100900 HelsinkiMatkapuhelin: 040 741 9118simoutriainen@gmail.com  
Lue lisää

Helsingin seudun kesäyliopiston säätiö

Hallitus Varsinainen jäsen Selinnummi Elisa (vpj) Matkapuhelin: 0400 671 203elisa.selinummi@gmail.com Henkilökohtainen varajäsen Puhakainen Päivö Matkapuhelin: 050 551 1504paivo.puhakainen@saunalahti.fi
Lue lisää

Maahanmuutto- ja kotoutumisasioiden neuvottelukunta

Varsinainen jäsen Castén Nina (vpj) Matkapuhelin: 044 509 0683castennina@gmail.com Henkilökohtainen varajäsen Gurhan Deek Matkapuhelin: 044 275 6156deekgurhan@yahoo.com
Lue lisää

Helsingin Seniorisäätiö

Hallitus Varsinainen jäsen Helimäki-Aro Ritva Matkapuhelin: 040 500 1691ritva.helimakiaro@gmail.comHenkilökohtainen varajäsen Sihvola Tapani Matkapuhelin: 050 408 9511tapani.sihvola@kulttuuri-at.fi
Lue lisää

Asuntotuotantotoimikunta 2013-2016

Varsinainen jäsen Malste Antti Matkapuhelin: 040 715 6390antti.malste@gmail.com Henkilökohtainen varajäsen Ruotsalainen Merja Matkapuhelin: 044 222 5212merja.ruotsalainen@hel.fi  
Lue lisää

Helsingin Konservatorion säätiön edustajisto

Kotila Kari Matkapuhelin: 045 120 0898kari.kotila@gmail.com
Lue lisää

Ami-säätiön hallitus

Varsinainen jäsen Harju JuhanaMatkapuhelin: 044 010 1004jyharju@gmail.com   Henkilökohtainen varajäsen Paunio-Grönholm SeijaMatkapuhelin: 040 820 0384seija.paunio@dlc.fi
Lue lisää

Asuntotuotantotoimikunta 2013-2016

Varsinainen jäsen Koskela Antti Matkapuhelin: 040 839 7944antti.ai.koskela@gmail.com Henkilökohtainen varajäsen Rinkinen Paula Matkapuhelin: 050 301 1196paula.rinkinen@welho.com
Lue lisää