Osakeyhtiöt

09:23

Helen Oy

Hallituksen jäsen

Sillanpää Jouko

Matkapuhelin: 040 827 6542
jouko.sillanpaa@elisanet.fi

 

Helsingin Asuntohankinta Oy

Hallitus

Varsinaiset jäsenet

Mäenpää Anna (pj)

Matkapuhelin: 040 735 1781
annamarjamaenpaa@gmail.com

Helsingin Leijona Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Vehviläinen Sirkka-Liisa

Matkapuhelin: 040 569 7361
s.vehvilainen@mbnet.fi

 

Helsingin Satama Oy

Hallituksen jäsen

Aaltonen Valtteri

Matkapuhelin: 044 533 7763
valtteri.aaltonen@eduskunta.fi

 

Heka-Kansanasunnot ja Heka-Kumpula

 Hallitus

Varsinainen jäsen

Saikkonen Sakari
Matkapuhelin: 044 993 4766
sakari.saikkonen@pp.inet.fi

Helsingin Toimitilat Koy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Vapaasalo Samuli

Matkapuhelin: 040 590 3410
samuli.vapaasalo@gmail.com

 

Kiinteistö Oy Helsingin Tennispalatsi

Hallitus

Varsinainen jäsen

Tuominen Helinä

Matkapuhelin: 045 262 7995
antero.tuominen@welho.com

 

Heka-Malmi ja Heka-Maunula

Hallitus

Varsinainen jäsen

Laaksonen Pentti

Matkapuhelin: 050 518 2133
penttitlaaksonen@hotmail.com

 

Lasipalatsin Mediakeskus Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Humaloja Timo

Matkapuhelin: 040 580 6626
timo.humaloja@elisanet.fi

 

Heka-Kontula, Heka-Vesala ja Heka-Myllypuro

Hallitus

Varsinainen jäsen

Pennanen Esa

Matkapuhelin: 040 558 1983
esa.pennanen@luukku.com

 

Paciuksenkatu 4 As Oy

Hallitus

Jäsen

Gebhard Elisa

Matkapuhelin: 050 575 1723
elisa.gebhard@gmail.com

 

Heka-Vuosaari ja Heka-Puotila

Hallitus

Varsinainen jäsen

Maja-Hellman Sarita

Matkapuhelin: 040 584 9065
sarita.majahellman@gmail.com

 

Suomen Messut Osuuskunta

Hallintoneuvoston jäsen

Koski Olli

Matkapuhelin: 050 541 9645
olli.koski@sak.fi

 

Koy Helsingin Palveluasunnot

Hallitus

Varsinainen jäsen

Wirén Maija

Matkapuhelin: 050 585 1491
maija.wiren@hotmail.com

 

Urheiluhallit Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Ijäs Petri

Matkapuhelin: 040 500 9185
petri.ijas@rahapaja.fi

Varajäsen

Oranen Sanna-Mari
Matkapuhelin: 040 848 1453
sannamari.oranen@gmail.com

 

Vantaan Energia Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Westlund Leena

Matkapuhelin: 040 733 6728
leena.westlund@eads.com

 

Vuosaaren Urheilutalo Oy

Hallitus

Varsinainen jäsen

Silvonen Matti

Matkapuhelin: 050 344 4683
matti.silvonen@gmail.com

 

Mäkelänrinteen Uintikeskus Oy

Hallituksen varapuheenjohtaja

Laiho Harri

Matkapuhelin: 050 560 1449
harri.laiho@liiketalousopisto.fi

 

Palmia Oy

Hallituksen jäsen

October Martta
martta.october@gmail.com
puh. 044 034 0343